Leder efter en der ikke fisker...

OSF Folder 2020

Som I ved vil OSF Klubbladet på nuværende tidspunkt ikke længere blive udgivet. I stedet for har vi fået produceret en folder, som indeholder diverse informationer om foreningen; lidt om os, aktivitetskalenderen 2020 og hvad det koster at være medlem. 👍

Planen er at de skal ud og ligge eller hænge diverse steder i vores område. Således vi kan få gjort flere opmærksomme på vores forening. 😊

For at udføre planen har vi brug for jeres hjælp til placerer dem hvor I kommer i jeres hverdag. (hvor det er muligt eller giver mening).🙏

Så tag gerne nogle med dig næste gang du kigger forbi Stampmøllen. Det kan være enten til en hyggeaften, Generalforsamling eller et helt tredje arrangement. I første omgang har vi fået lavet 1000 stk. Så I skal endelig ikke holde jer tilbage. 😅

Skriv et svar